niekonwencjonalne obiekty noclegowe

niekonwencjonalne obiekty noclegowe

Waipio Dolina

Uratowałem Waipio Doliny na koniec. To miejsce jest niesamowite! Od Hapuna State Park, jest to ubezpieczenie na samochód około trzydziestu minut jazdy do Waipio przez miasto Waimea i Honoka'a. Większość ludzi nie dostać się do zobaczyć, co Waipio Valley ma do zaoferowania, ponieważ pojazdy z napędem na dwa koła zabrania się jazdy w dół drogi. To jest w odległości około dwóch mil, która nie jest tak źle, ale wyjść jest męczące do powiedzenia najmniej. W miarę zbliżania się do dolnej części wzgórza, na swój sposób w skręcić w prawo i dalej, aż trafisz na ocean. Waipio jest widok gdzie 1995 Film Wodny skończyła. Sama dolina strome skały wyrzeźbione przez miliony lat erozji. W tylnej części doliny wodospad spada w kierunku pól Taro. Rzeka meandruje przez dolinę uruchomiony bezpośrednio do oceanu. Czarny piasek na plaży jest około mili i ma konie wypasu w górę iw dół plaży. Większość ziemi w dolinie jest prywatny i ze względu na geografię terenu, konie mogą poruszać się swobodnie. Nie należy karmić konie! I uważać, ponieważ są one znane do złotówki. Waipio jest znany jako wielki kemping i surfowania miejscu, jak również.

niekonwencjonalne obiekty noclegowe

Jest więcej można zobaczyć na wyspie Big niż to, co opisałem. Są to tylko niektóre z atrakcji na Big Island. Jedna z moich ulubionych rzeczy do zrobienia jest zwiedzanie wyspy. Zachęcam nikomu spędzać czas tam, aby zbadać i zobaczyć, co wyspa objawia Ciebie. Będziesz zaskoczony tym, co znajdziesz. Bezpieczne podróże.

niekonwencjonalne obiekty noclegowe

Ian A. Steger znalazła pasję do podróżowania. Pochodzi z Bellingham, WA. On ma nadzieję kontynuować swoje podróże, zobaczyć tak wielu częściach świata, jak to możliwe, i dowiedzieć się o różnych kulturach. Obecnie mieszka w Melbourne, Australia.

Artykuł dzięki: http://epo-serwis.pl