niekonwencjonalne obiekty noclegowe

niekonwencjonalne obiekty noclegowe

Waipio Dolina

Uratowałem Waipio Doliny na koniec. To miejsce jest niesamowite! Od Hapuna State Park, jest to sklepswanson.pl/coleus-froskholii-ekstrakt-pokrzywa-indyjska-500mg-30kaps około trzydziestu minut jazdy do Waipio przez miasto Waimea i Honoka’a. Większość ludzi nie dostać się do zobaczyć, co Waipio Valley ma do zaoferowania, ponieważ pojazdy z napędem na dwa koła zabrania się jazdy w dół drogi.serwis telefony samsung wrocław To jest w odległości około dwóch mil, która nie jest tak źle, ale wyjść jest męczące do powiedzenia najmniej. W miarę zbliżania się do dolnej części wzgórza, na swój sposób w skręcić w prawo i dalej, aż trafisz na ocean. Waipio jest widok gdzie 1995 Film Wodny skończyła. Sama dolina strome skały wyrzeźbione przez miliony lat erozji. W tylnej części doliny wodospad spada w kierunku pól Taro. Rzeka meandruje przez dolinę uruchomiony bezpośrednio do oceanu. Czarny piasek na plaży jest około mili i ma konie wypasu w górę iw dół plaży. Większość ziemi w dolinie jest prywatny i ze względu na geografię terenu, konie mogą poruszać się swobodnie. Nie należy karmić konie! I uważać, ponieważ są one znane do złotówki. Waipio jest znany jako wielki kemping i surfowania miejscu, jak również.

niekonwencjonalne obiekty noclegowe

Jest więcej można zobaczyć na wyspie Big niż to, co opisałem. Są to tylko niektóre z atrakcji na Big Island. Jedna z moich ulubionych rzeczy do zrobienia jest zwiedzanie wyspy. Zachęcam nikomu spędzać czas tam, aby zbadać i zobaczyć, co wyspa objawia Ciebie. Będziesz zaskoczony tym, co znajdziesz. Bezpieczne podróże.

niekonwencjonalne obiekty noclegowe

Ian A. Steger znalazła pasję do podróżowania. Pochodzi z Bellingham, WA. On ma nadzieję kontynuować swoje podróże, zobaczyć tak wielu częściach świata, jak to możliwe, i dowiedzieć się o różnych kulturach. Obecnie mieszka w Melbourne, Australia.

Artykuł dzięki: