opinie o hotelach w turcji

opinie o hotelach w turcji Więc Wyobraziłam sobie, jak dziecko jedzie na rowerze. A rower został ciągnąc wagon. A w wagonie był pies. A ponieważ nie chciałem jechać zbyt szybko, nie było fioletowy parasol z tyłu wagonu działać jako spadochronu. Jeden obraz z wielu elementów związanych ze sobą zamiast listy słów na papierze.

Połącz kropki

Użyłem tej metody "zdjęciowej", aby pomóc mi zapamiętać odkąd, zwłaszcza długie monologi. Większość monologi zawierać "pomysłów", takich jak słynny monolog Hamleta, który rozpoczyna "Być albo nie być". Główną ideą jest "śmierć", a Szekspir wykorzystuje różne metafory jako pomysły wyrazić znaków pytanie o życiu i śmierci, te pomysły mogą być podzielone na zdjęciach.

opinie o hotelach w turcji

W większości monologów, postać mówi o przedmiot składa się z pomysłów. A idea ta doprowadzi do tego pomysłu, itp .. Jest to konstrukcja bardzo podobna do listy, tylko własnych pomysłów zamiast rzeczy . Dzieciak jazdą na rowerze (pierwsza pomysłem), który jest ciągnięcie wagonu (Drugi pomysł) i tak dalej.

Wracając do Hamleta "Być albo nie być" mowy: przedmiotem kursu jest śmierć. Pierwszy pomysł jest kwestia "być" albo "nie być". Prowadzi to do następnego pomysłu "zawiesi i strzały" i "podjąć broni Koszulki z nadrukami Jump City przeciwko morzu kłopotów". Ponieważ wiesz przedmiotem jest śmierć, można odnosić się obrazy "zawiesi i strzały", który od przyczyny śmierci. I "brać broni", które mają broń, znowu to dotyczy powrotem do śmierci. Można też obraz strzałki wylatujące do morza lub cokolwiek obraz, który chcesz pomóc zbudować listę pomysłów.

opinie o hotelach w turcji

Precel Bezpieczne Diament Peanuts

Czasami masz pomysły, które nie są podłączone. Scena między 2 lub 3 osób, w których wydaje się mówić o 2 lub 3 różnych rzeczy. Na przykład - Byłem w sztuce Neila Simona, gdy mąż i żona przybyć domu przyjaciół. Gdy rozpoczyna scena żona komentuje o meble w domu, a mąż mówi o tym, jak głodna jest i zastanawia się, czy mają jakieś przekąski.
Artykuł dzięki: