pensjonaty szklarska poreba

pensjonaty szklarska poreba

Kilka Metody Zapamiętywanie linie na scenicznym

Jak mogę Dowiedz Linie do teatru?

(Kilka porad Memory and Tricks)

Często jestem pytany, "co jest najlepszym sposobem na pamięć wiersze?" Nie wiem, czy jest "najlepszy" sposób, ale mogę powiedzieć, co ja wraz z innymi robić. Ale po pierwsze, jeśli pan sobie przypomnieć, w ramach przedmiotu "podkreślając" wierszy, wspominałem, że to dobry pomysł, aby zwrócić uwagę na linie lub działania tuż przed swoimi wierszami. Sprawa w punkcie: Zrobiłem grę z amatorskim aktora, który podświetlonego swoje kwestie i zapamiętane je z góry (tak, wszyscy mogli zobaczyć, jak dedykowany był). Próba zaczęła, a nasz oddany aktor został całkowicie stracone. Czemu? Tak, wiedział, że jego wiersze, ale nie wiedział, "kiedy", aby je powiedzieć. On zaniedbane zapamiętać jego "repliki". Co znajduje się w cue? To jest linia lub działanie, które prosi swoją linię.

Przykład:

pensjonaty szklarska poreba

Osoba 1: Jak się dziś czujesz?

Osoba 2: po prostu w porządku! Siebie?

Jeśli grasz osoba 2, to trochę ważne odpowiedzieć Osoba 1. Jedynym sposobem, aby to zrobić, trzeba wiedzieć linię osoba 1 za. Nie tylko trzeba znać swoje wiersze, ale trzeba też wiedzieć, że linie się przed nimi. Linie, które przychodzą przed swoimi liniami są wasze sygnały. Stąd moja sugestia podkreślając swoje repliki w innym kolorze. Proponuję "inny kolor", aby zapobiec przypadkowemu czytając te wiersze, w próbach, ponieważ będzie to się stało. Zrobiłem to.

Reguła: Znaj swoje repliki

pensjonaty szklarska poreba

Gotowy Action Set

Inny przykład:

Wiatr wieje przez otwarte okno i gasi palącą się świecę.

W ciemności: Oh świetnie! Świeca wyszedł!

Tu jesteś "w ciemności", a jak widać, twoja cue nie http://sklepswanson.pl/kwas-foliowy800mcg-250kaps jest kolejna linia, która mówi lub wszelkiego rodzaju dźwięk będzie słychać. To będzie coś będzie "widzieć". Jest to wskazówka opiera się na działaniu.
Artykuł dzięki: