filmy o hotelach

filmy o hotelach Dla przeciętnego studenta, który chce mieć prywatność swoim miejscu, ale także żyć życiem studenta, jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które oszczędza mu kłopotów i stresu radzenia sobie z greckim sektorze publicznym. Ostatnią zaletą jest to, że można zaplanować budżet na przodzie, jak pan wie, ile koszty życia będzie, więc nie będzie żadnych niespodzianek na koniec miesiąca ...zakład pogrzebowy warszawa wola

zakład pogrzebowy warszawa wola

4. Zagadnienia prawne

Aby wynająć prywatną własność trzeba wiedzieć, co następuje:

Jeśli jesteś obywatelem UE, trzeba będzie uzyskać numer NIP (# 913; # 934; # 924;) z lokalnego urzędu skarbowego. Jest to prosty zabieg, który trwa 5 minut i wymaga jedynie paszport. Jeśli jesteś obywatelem spoza UE trzeba najpierw uzyskać pozwolenie na pobyt, a następnie dostać się wyżej NIP. Jest to absolutnie konieczne, aby legalnie wynająć nieruchomość w Grecji.

filmy o hotelach

Jeśli pobyt w hotelu, trzeba wiedzieć, że nie można zatrzymać się na dłużej niż 3 miesiące.

Jeśli wynajmujesz nieruchomość, trzeba podpisać umowę najmu.

Nie akceptujemy pobyt na wynajem pomieszczeń bez podpisywania umowy najmu, gdyż może to cię w kłopoty. Trzeba wiedzieć, że jest to nielegalne zatrzymać się gdziekolwiek bez leasingu, chyba że jest to hotel.

filmy o hotelach

Zawsze twierdzą, że właściciel oddaje z powrotem kopię dzierżawy "opieczętowane" przez urząd skarbowy. Nie jest niczym niezwykłym dla właścicieli nieruchomości do wynajęcia bez leasingu lub bez oficjalnej "opieczętowane" leasing - jest to nielegalne. Nie postawić się w miejscu, gdzie można dostać się w kłopoty. Zawsze domagać podpisania formalnej umowy najmu.

OIKOTRUST to firma rodzinna, która oferuje wysokiej jakości zakwaterowanie dla setek studentów w Salonikach od 1999 Zdając sobie sprawę z tego, co studenci zagraniczni wymagają podczas ich pobytu w Salonikach, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania możliwe Mieszkanie dla studenta w postaci w pełni umeblowane i serwisowane studio i mieszkanie w pobliżu Uniwersytetu w Salonikach.Proszę odwiedzić naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

www.oikotrust.gr

Artykuł dzięki: