obiekty noclegowe nad morzem

obiekty noclegowe nad morzem

Gwatemala - Atrakcje

Ludzie pytają mnie cały czas, jakie są najlepsze rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w Gwatemali. Zrobiłem listę i ogranicza się do 10 najlepszych rzeczy do zobaczenia i zrobienia, i sortowane ich odległości od Guatemala City. Aby zmaksymalizować Twój czas przejazdu wybrać musi widzieć cel i rozpocząć rozgałęzienia się do miejsc wokół wybranego obszaru.znizkinaoc.com/gdzie-najlepiej-ubezpieczyc-auto/ Jest mnóstwo do siebie jeden zajęty przez długi czas, to są moje top 10 rzeczy do zrobienia w Gwatemali (przyjazny rodzinie) i planować swoje wakacje wokół:

1. Wizyta Zoológico Nacional La Aurora. Zaskakująco dobre zoo w Guatemala City, świetne, jeśli podróżujesz z dziećmi. Czas jazdy: 5-20 minut od miasta w zależności od lokalizacji.

obiekty noclegowe nad morzem

2. Wizyta Antigua Guatemala. Zobacz architektury kolonialnej i chodzić po brukowanych uliczek. Jeszcze lepiej, jeśli można zrobić to w procesjach Wielkiego Tygodnia (Rezerwuj hotel wcześnie). 45 minut od stolicy: Czas jazdy.

3. wspiąć się na wulkan Pacaya. Tak blisko, jak można dostać się do żywego, Lawa wypływa-wulkanu. 45 minut zapraszamy na naszą stronę internetową od centrum miasta: czas jazdy.

4. Przeglądaj Lake Atitlan. Otoczony przez wulkany, uważany za najpiękniejsze jezioro na świecie. Zgadzam się. Czas jazdy: 2 - 2:30 godzin z Gwatemali.

obiekty noclegowe nad morzem

5. Odwiedź plaż. Otrzymujemy tu 2-na-1. Monterrico i jej czarne piaszczyste plaże są na zachód. Idealne miejsce na relaks. Playa Blanca w Izabal, a jego tradycyjnym białym piaskiem

Plaże są na Wschodzie. Jeśli w Izabal, sprawdź Castillo de San Felipe (San Felipe zamek), stary hiszpański fort. Bardzo malownicze, na wodzie i dobrze utrzymane. Czas jazdy dla Monterrico: 2 - 2:30 godzin z Gwatemali. Czas dojazdu do Izabal: 4 godziny z Gwatemali.

6. Sklep w Chichicastenango Market. Otwarte czwartki i niedziele, Rynek Chichi jest największym rynkiem na świecie rękodzieła.
Artykuł dzięki: http://printexpress.pl