obiekty noclegowe w srodkach transportu

obiekty noclegowe w srodkach transportu Loty są bardzo tanie, ponieważ coś ekstra trzeba zapłacić za (tj koc, napoje bezalkoholowe, słuchawek, poduszki, jedzenie, iw zasadzie nic poza toalety). Jeśli nie można latać bezpośrednio do Hilo i Kona, to najprawdopodobniej latać w Honolulu i musi przenieść się do lotu między wyspami. Przy wysiadaniu swój samolot będzie trzeba kierować się znakami na terminalu między wyspami (skorzystać z autobusu wiki wiki!http://www.nts-energy.pl/pompa-ciepla-powietrze-woda-dimplex.html Będzie to zaoszczędzić od odległości dwudziestu minut w 80% wilgotności, które nie zostaną wykorzystane w celu wyświetlenia.) Linia lotnicza, która polecam dla osób podróżujących między wyspami jest Mokulele. Mają najlepszą obsługę klienta, ich loty są zawsze na czas, a oni wciąż bezpłatny sok na krótkich trasach.

WAŻNE: Podczas rezerwacji wstępnej lot, upewnij się, że nigdy nie latać United. W przypadku lotów między wyspami, nie latać Aloha Air. Te dwie spółki dały mi najwięcej kłopotów z każdej linii lotniczej, że przyleciały http://www.fizjosport.krakow.pl na całym świecie. Obsługa klienta jest okropna, że ??loty są regularnie późno lub anulowana, a zarówno opłat za bagaże. NIE FLY obu tych linii lotniczych!

obiekty noclegowe w srodkach transportu

Nocleg

Istnieje wiele hoteli zatrzymać się wokół Kona i Hilo, ale polecam patrząc stancje i mieszkania wakacyjne w Internecie. Są to zazwyczaj prywatne aukcje od mieszkańców, którzy chcą wynająć swój dom dla niektórych częściach roku. Oni wydają się tańsze niż hotele, a można zaoszczędzić przez gotowanie w domu. Jeśli plecakiem, istnieją schroniska w Hilo, Kona i Volcano. Holo Holo Inn jest najlepszy dla swoich pieniędzy w Volcano. dorm łóżka zaczynają się od $. 17 W każdym razie, przejdźmy do tego, co jest do zobaczenia na Big Island!

obiekty noclegowe w srodkach transportu

Volcano National Park

Volcano National Park znajduje się 30 mil na zachód od Hilo na autostrady 11. Jest to jedno z niewielu miejsc na świecie można zobaczyć wybuch wulkanu.
Artykuł dzięki: