opinie o hotelach w grecji

opinie o hotelach w grecji Przynajmniej dwie strony dialogu między mężem i żoną, która nie miała prawdziwe połączenie lub pomysły odnośnie siebie. Dwa różne przedmioty bez proste pytanie / odpowiedzi lub Cue / wskazówek. Po prostu stworzył obrazy psychiczne wywołane przez inne niespokrewnionych linii. Stworzyłem własne Cue / wskazówek.

Przykład:

rozsada warzyw

ŻONA: Założę się, że zachowuje wszystkie swoje biżuterię w sejfie!rozsada warzyw

MĄŻ: Nie mogę tego otworzyć worek precla!

ŻONA: Ma kilkanaście prawdziwe diamenty wiesz!

opinie o hotelach w grecji

MĄŻ: Te są niesolone orzeszki! Kto kupuje niesolone orzeszki ?!

Na podstawie linii żony o "klejnotów w bezpiecznym", potrzebowałem czegoś cue moją linię; "Nie można uzyskać to torba precla otwarty".

Tak, myślałem o obrazie "klejnotów" w bezpiecznym i podłączeniu go z "precli" w "worku".

Klejnoty są zamknięte w sejfie i nie można otworzyć sejf. Precle są w woreczku. Nie mogę otworzyć torbę.

Na następnej linii, to wizualnie połączone "tuzina prawdziwych diamentów" do "orzeszki solone są!"

opinie o hotelach w grecji

Diamenty są jasne obiekty kryształowe. Sól jest jasny obiekt kryształu. Prosta stowarzyszenie "diamentów" i "sól" pracował jako sygnał dla mojej linii.

Między wierszami

Inną metodą, często używam jest magnetofon. Można rejestrować się czytając wiersze cue następnie własnymi liniami. A potem słuchać taśmy w kółko, podczas jazdy lub pracy czy cokolwiek innego. Dużo w ten sam sposób, w jaki uczą się słów popularnej piosenki lub jingle handlowego ze słuchania go w kółko. Powtarzanie jest kluczem. Powtarzanie jest kluczem. Osobiście tylko skleić się czytając "cue" linie, a potem czytać moje wiersze po cichu do siebie, dzięki czemu taśma być puste w czasie, gdy moja http://www.nts-energy.pl/pompa-ciepla-gruntowa.html linia jest mówione. Gram taśmę i powiedzieć moje wiersze głośno podczas pustych przestrzeniach.

Inną metodą jest po prostu przeczytać scenariusz i zatuszować swoje linie z kawałkiem papieru.Jak dojdziesz do linii zawołanie, (która jest zaznaczona innym kolorem) deklaruje swoją linię, a następnie można przesunąć papier, aby sprawdzić, czy jesteś blisko.

Najlepiej, aby spróbować wszystkich tych metod i znaleźć taki, który pracuje dla Ciebie.

Artykuł dzięki: