hotele dla singli

hotele dla singli Są to zazwyczaj studenci Erasmusa. Począwszy od 2011 roku istnieją dwa domy studenckie, "Matsi uliczne 7" i "Kassandrou uliczne 134", zarówno bardzo blisko uniwersytetu. Oferują one w pełni umeblowane w stylu "Akademik" pokoje z łazienką w łazienkę i aneks kuchenny (134) Kassandrou pokojach jedno- i dwuosobowych, część bielizny i bezprzewodowym dostępem do Internetu.strona główna naszej witryny

strona główna naszej witryny

1c. Prywatne schroniska.

hotele dla singli

Dla studentów pragnących zatrzymać się tylko kilka dni / tygodni, te schroniska są bardziej odpowiednie i lepszym rozwiązaniem niż hotel. Jednak te są trudne do znalezienia, jak prywatne schroniska, że ??wynajem pokoi / łóżek w terminie do dnia / tygodnia nie są legalne w Grecji, chyba że są organizacje non-profit.

hotele dla singli

1D. Prywatne mieszkania wynajem.

hotele dla singli

Są to domy wolnostojące (Studio, 1 lub 2 sypialnie) znajduje się w całym mieście, że uczniowie mogą wypożyczyć od prywatnych właścicieli. Zazwyczaj można je znaleźć za pośrednictwem rzeczywistych agentów nieruchomości (uwaga) lub reklam internetowych. Trzeba będzie znaleźć odpowiednią jeden do własnych potrzeb. Większość z nich jest umeblowane lub częściowo umeblowane i są bardziej dostosowane do studentów, którzy planują pobyt w Salonikach przez kilka lat (jak trzeba by kupić sprzęt elektryczny, lodówka, kuchenka, itp).

Podczas poruszania się trzeba będzie zawrzeć umowę z firmą elektrycznej Dei, wody i ścieków firmy EYATH i gazowni do ogrzewania (lub oleju, jeśli istnieje naftowy centralne ogrzewanie). Należy pamiętać, że oprócz czynszu będzie trzeba zapłacić za miesięczne wydatki "komunalnych" (czyli utrzymanie windy, czyszczenie, wspólna oświetlenia, naprawy itp), więc sprawdzić, szorstkiej wysokości miesięcznej wcześniej, ponieważ może ulec zmianie dziko. To oczywiście nie jest najlepszym rozwiązaniem dla studentów przybywających do Salonik na kilka miesięcy lub rok, ponieważ jest zbyt wiele kłopotów.

Artykuł dzięki: ubezpieczenie on line