hotele o wysokim standardzie

hotele o wysokim standardzie Targowanie jest akceptowane i wspierane. Kup swoje pamiątki tutaj. Czas jazdy: 3 - 3:30 godzin z Gwatemali.

www.prefabetkurzetnik.pl/prefabrykaty-betonowe.html

7. Wizyta IRTRA parki w Retalhuleu. Disney / Park wodny Planet Green centralnego. Dzieci będą się świetnie bawić. Pobyt w niedrogich hosteli IRTRA i cieszyć się jego Spa, restauracje, korty tenisowe, baseny, kręgielnia i inne dorosłe udogodnienia.okna drewniane gdynia Teren jest niezwykle zadbany i będziesz cieszyć się pawie dumnie wszystkim całym kompleksie schronisku. Czas jazdy: 3 - 3:30 godzin z Gwatemali.

8. pospacerować Xela. Kawałek Europie w Ameryce Środkowej. Konkuruje z Antigui na czyste piękno, jak i przeznaczenia do nauki hiszpańskiego w wielu szkołach. Bezpiecznie chodzić w nocy, jego piękna architektura (oraz kuchnia międzynarodowa) można korzystać w każdej chwili. Czas jazdy: 4 - 4:30 godzin z Gwatemali.

9. Poznaj Semuc Champey. Enjoy spokojny rock baseny wypełnione turkusowych błękitnych wodach odkrywać niesamowite jaskinie przy świecach. Nie znajdziemy pojedynczy picture, że zrobi to sprawiedliwość. To, że zapiera dech w piersiach osobiście. Czas jazdy: około 5 godzin z Gwatemali.

hotele o wysokim standardzie

10. Wizyta Tikal National Park. Ostatni, ale w żaden sposób co najmniej. Zobacz inspirujących świątynie Majów, w samym środku dżungli. Zastanowić się, czy koniec świata zaczyna się tutaj w czasie 2012. Kierowcy: 8 godzin z Gwatemali (latające na lotnisko Flores z Gwatemali jest często wybierane, oszczędność czasu trasy).

Jest dużo bardziej wspominając. Ekoturystyka jest ogromny tutaj, na przykład Trudno ograniczyć je do dziesięciu rzeczy, ale to będzie dobry początek.

Rich Polanco, World Traveler

hotele o wysokim standardzie

Postępuj zgodnie z mojego bloga na

[Http://www.okguatemala.com]

i

Artykuł dzięki: