nowe obiekty noclegowe nad morzem

nowe obiekty noclegowe nad morzem

Camping w Kauai – państwowych i prywatnych Campgrounds

Kauai ma cztery campingów znajdujących się w parkach stanowych. Dwa z nich, zarówno w mieście górskich łąk leśnych są łatwo dojechać samochodem, jeden, na plaży, najlepiej dojechać na cztery koła, a czwarty jest kemping z plecakiem na koniec 11-milowej szlak Na Pali za.www.attlerart.pl/hostessy-poznan

Koke`e State Park – Mosquito Free, Wyżyny Camping na Kauai

www.attlerart.pl/hostessy-poznan

Dwa camping tu znaleźć w chłodnych i mglistych wyżyn Koke`e State Park, kilka mil od pustyni schną Waimea Canyon. Wiele z licznych szlaków turystycznych State Park zaczynają niedaleko campingów i meander przez pachnących lasów cedrowych i eukaliptusa pod starożytnego KOA i wysokimi sekwoje i pachnących kwiatów i ostatnie soczyste owoce.

nowe obiekty noclegowe nad morzem

To nie jest to, co można oczekiwać od tropikalne wakacje, ale jest to bardzo piękne lasy deszczowe oraz dla osób zainteresowanych flory i fauny Hawajów bardzo intrygujące. Obszar ten jest przesiąknięty legendy, a także domem dla jednego z najwspanialszych widoków na wyspie, która otwiera się na Na Pali. I dodatkowy bonus – komary nie obchodzi wiele dla chłodu, więc rzadko można zobaczyć jeden, ale będzie można opony do quada zobaczyć wiele kolorowych ptaków, które docenią również komary bezpłatne klimacie.

Temperatura zwykle zanurza się w latach 40. w nocy się tu w 3600 stóp, więc przynieść lub wynająć ciepłe śpiwory (lub pobyt w jednym z dobrze ogrzewane domki, domki lub YWCA hostel). Temperatury są bardzo przyjemne w ciągu dnia, a będzie prawdopodobnie chcą tylko lekka kurtka.

Koke`e State Park Campground

Państwowy Park campingu znajduje się w długiej łąki otoczony przez wysokich evergreeny. Muzeum Historii Naturalnej Koke`e i główny urząd prywatnym Koke`e Lodge (z restauracji / barów) są również tutaj. Podobnie jak większość obozów State Park na Hawajach, to tylko 5 $ na miejscu namiot na noc.
Artykuł dzięki: