obiekty noclegowe przyjazne dzieciom

obiekty noclegowe przyjazne dzieciom Park tu i chodzić na plażę. Uwaga: dla spacerowiczów, upewnij się, aby wziąć ze sobą wiele z filtrem przeciwsłonecznym, wody i okulary. Ta plaża jest świetnie pływać i nurkować w. Cieszyć się!

Kailua-Kona

W drodze do Kona widać mnóstwo lawy. Istnieje kilka miejsc, które warto zobaczyć po drodze. Na Kealakekua Bay, znajduje się pomnik kapitana Cooka.nasza strona internetowa Jest to miejsce, w którym Hawajczycy postanowił Captain Cook nie był mile widziany i że go zamordowano. Gorąco polecam wynajem kajaków i brodzik całej tej zatoki. Po drugiej stronie, gdzie znajduje się pomnik, nurkowanie jest niezwykła! Jeśli masz szczęście, NIA (delfiny) będzie grał w zatoce, a dostaniesz aby zobaczyć je pokazać!

obiekty noclegowe przyjazne dzieciom

Innym doskonałym miejscem snorkeling zanim dojdziesz do Kona jest Honaunau Park Narodowy. Jest opłata dostać się do tego parku więc mieć ze sobą gotówkę.

Kailua-Kona jest miastem turystycznym na Big Island. Jeśli jesteś po życia nocnego, to miasto będzie chciał się udać. Właściwie byłoby Honolulu, ale dlatego, że jest na innej wyspie Kona zrobi. Jest to dobre miejsce, aby zatrzymać się i zjeść, zrobić zakupy, skorzystać z toalety, itp chciałbym zaparkować kilka ulic do Alii Dr., a następnie pieszo tam parking jest trudne do zdobycia bez płacenia.

obiekty noclegowe przyjazne dzieciom

Hapuna State Park

Hapuna State Park jest piękny biały piasek plaży, która znajduje się około 30 mil na północ od Kona. Jeśli ty i rodzina chcą ładna plaża spędzić dzień, to byłoby to. Jedynym minusem byłoby tłumy. To jest plaża turystyczny i jest często bardzo zatłoczone (na Big Island). Doprowadzić ekran słońca i wody. Są sklepy, które wynajmują kwatery desek boogie, ręczniki i sprzęt do nurkowania. To miejsce nie jest bardzo dobra na pokład boogie lub nurkowania, więc nie polecam wynajem tutaj. Nurkowanie może wydawać się nudne w porównaniu do Honaunau i Kealakekua Bay.

Artykuł dzięki: