sezonowe obiekty noclegowe

sezonowe obiekty noclegowe

Innym sposobem jest zwrócenie uwagi na temat linii tuż przed swoimi wierszami. Poszukaj wskazówek. W wielu przypadkach linia będzie zawierać słowa lub pojęcia, które odnosi się do linii.

Przykład:

SALLY: Drzewa wyglądają oh tak piękne jesienią.

DICK: Tak robią. Muszę drewno do ognia.

sezonowe obiekty noclegowe

W tym przypadku jest to łatwe, aby zobaczyć cue dla linii Dicka jest w stosunku do linii Sally.ułożymy Ci glazurę w każdym miejscu w Warszawie Przedmiotem jej linia jest "drzewa". Dick reaguje na swoim rachunku, a następnie wydaje się rozpocząć nowy temat o "drewna do ognia", ale widzimy, że jest to idea, że ??"drzewa" CUE "drewno". To jest to, co nazywamy Cue / Wskazówek: Przedmiotem w jednej linii odnosi się do myśli, w następnym. Cue / Ślady są również łatwe do zapamiętania.

Po wyszukiwania skrypt do łatwego linii Pytanie / odpowiedź i Cue / Wskazówek można przejść do innych zaawansowanych grach pamięciowych.

Wyobraź sobie to

W moich wczesnych dni na scenie, dano mi wielką technikę, która nadal korzystać dziś. Jest bardzo podobny do przykładu Cue / Clue I zlokalizowane powyżej odnoszenia się jednego tematu do drugiego. Byłem początkującym aktorem w dość dużej roli i miałem kłopoty z krótkim monologu, bo musiałem wyklepać listę elementów. Listy mogą być trudne do zapamiętania. Jeden z aktorów wziął mnie na bok i zaproponował Próbowałem wyobrazić każdą pozycję na "liście" i podłącz go lub odnoszą się do następnej pozycji.

sezonowe obiekty noclegowe

Przykład:

GEORGE: Gdy byłem dzieckiem, miałem rower, wagon, psa i fioletowy parasol.

fotografia noworodkowa kraków

Aktor powiedział mi, zamiast myśleć o słowach w jednej pozycji a następnie drugiego, a nie obraz je jako jeden duży element. Kluczowym słowem jest tu "obraz". Jeżeli widzisz zdjęcie lub wizerunek czegoś w głowie, zamiast listy słów, to sprawia, że ??łatwiej przywołać z pamięci.

W powyższym przykładzie, lista zawiera rower, wagon, psem i fioletowy parasol.
Artykuł dzięki: